top_foodforum
III Narodowy Kongres Food Forum już jutro
6 października 2017
z1
[FOTORELACJA] Kolejna konferencja za nami – II KONGRES BODY CHALLENGE SPORT AND NUTRITION 2017
10 października 2017

[FOTORELACJA] Ale to już było… FIWE 2017 za nami!

01

Minął miesiąc od czasu największych w Polsce targów fitness – FIWE 2017

Cieszymy się ogromnie, że mogliśmy w nich uczestniczyć. Nasze pionierskie badanie Sport Master 52 cieszyło się ogromną popularnością i zainteresowaniem sportowców, trenerów oraz dietetyków.

Dzięki uczestnictwie w tym niesamowitym wydarzeniu mogliśmy szerzyć wiedzę o najnowszych narzędziach diagnostycznych, które są w stanie usprawnić trening i zagwarantować sukces każdemu sportowcowi. Coraz większa ilość osób zaczyna zdawać sobie sprawę, jak ważne jest określenie indywidualnych predyspozycji, które pozwolą dopasować trening i sposób odżywiania w zależności od danej osoby. Wystarczy jedynie odczytać i prawidłowo zinterpretować kod genetyczny, w którym zapisana jest najdoskonalsza i najdokładniejsza odpowiedz na pytanie: “Co jest dla mnie najlepsze?”. To właśnie Sport Master jest kluczem w drodze do światowej kariery, która jest na wyciągnięciu Twojej ręki.

Targi były doskonałą okazja, by spotkać tak liczną grupę ludzi, którzy poświęcają się swojej pasji w stu procentach. Dziękujemy za czas poświęcony na zapoznanie się z naszymi badaniami, za rozmowę, za wszelkie uwagi i sugestie. Dziękujemy także organizatorom. Organizacja eventu, logistyka i wzorowo przygotowane stoiska zasługują na pochwałę.
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, śmiało, napisz do nas! Zawsze bardzo chętnie rozwiejemy wszelkie obawy i niepewności. Zapraszamy dietetyków i trenerów personalnych do podjęcia współpracy – razem możemy nieść skuteczną i efektywną pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *