diagnostyka_genetyczna_new
Właściwa diagnostyka dla personalizacji odżywiania, treningu oraz leczenia!
8 sierpnia 2017
diagnostyka_Fe
Czy suplementacja żelazem może Ci szkodzić?
31 sierpnia 2017

IV Krajowa Konferencja pt. „Żywienie – aktywność fizyczna – promocja zdrowia w zapobieganiu chorobom cywilizacyjnym”

konferencja

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Krajową Konferencję pt. „Żywienie – aktywność fizyczna – promocja zdrowia w zapobieganiu chorobom cywilizacyjnym”. Tym razem zapraszamy do czterogwiazdkowego Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe w Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim, malowniczo położonym w sercu Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu, tuż obok znanej na całym świecie Stadniny Koni Arabskich w Janowie Podlaskim. Zamek Biskupi sięga swoją historią XV wieku, a zachowane mury Zamku XVIII wieku.

Konferencję organizuje Wydział Wychowania Fizycznego i Sportu na AWF w Białej Podlaskiej, Wydział Nauk o Zdrowiu Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkoły Wyższej w Siedlcach oraz Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS w Lublinie. Konferencję Honorowym Patronatem objął prof. dr hab. n. med. Mirosław J. Wysocki, Konsultant Krajowy w dziedzinie Zdrowia Publicznego.

Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania związane z nutrigenetyką, nutrigenomiką i personalizacją treningów. Zacznijmy wspólnie propagować Medycynę Stylu Życia jako klucz do pokonania chorób cywilizacyjnych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *