IMG_20171209_152125
Szkolenie w Wielkopolskim Centrum Terapii Naturalnej w Poznaniu
12 grudnia 2017
vit
Bajka o witaminie C
19 grudnia 2017

[FOTORELACJA] Szkolimy młodych! Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

konferencja_Olsztyn_miniatura

To właśnie od młodych lekarzy i dietetyków zależy przyszłość medycyny stylu życia w Polsce. Właśnie dlatego chcemy dotrzeć do jak największej liczby młodych osób, które od początku swojej kariery będą mogły pracować na najskuteczniejszych narzędziach diagnostycznych.

11.12.2017r. Prezes Fundacji Medycyny Stylu Życia – Julia Trawińska wygłosiła wykład dla studentów 3 roku dietetyki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Cieszymy się, że mogliśmy pokazać im możliwość zastosowania diagnostyki genetycznej w pracy dietetyka. Mając obraz tego co dla pacjenta jest dobre, a co nie, będą w stanie ułożyć dietę wręcz idealną. Bazując na wykryciu nietolerancji pokarmowych pomogą swoim podopiecznym w pozbyciu się nadmiernych kilogramów i w pokonaniu przewlekłych schorzeń i dolegliwości.

Duże zainteresowanie studentów motywuje nas do wygłoszenia kolejnych wykładów, dlatego chętnie podejmiemy współpracę z innymi uniwersytetami w całej Polsce. Serdecznie dziękujemy Pani Katarzynie Przybyłowicz za zaproszenie, było to niezwykle inspirujące doświadczenie. Czekamy na kolejne spotkania 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *