Akcja Profilaktyka Chorób Nowotworowych – Lifestyle Medicine
FB
FB
FB

Dowiedz się jak zapobiegać rakowi lub wspomagać jego leczenie!

Broń się, jeżeli chcesz żyć!

Istnieją mocne dowody, że odpowiednio spersonalizowana dieta może chronić
przed rozwojem choroby nowotworowej.

Test Nietolerancji Pokarmowej Profil Metaboliczny 145 to skuteczna broń w walce z rakiem i otyłością.


Wykonaj badanie nietolerancji pokarmowych
Profil Metaboliczny 145

Próbujesz uchronić się przed chorobami przewlekłymi, starasz się zmienić swój styl życia i podejście do zdrowia. Walczysz ciągle nadwagą? Dlaczego nie odnosisz sukcesu?

Prawdopodobnie opierasz się na ogólnych, czyli kierowanych do całej populacji zaleceniach typu: mniej jedz, więcej się ruszaj, unikaj tłuszczu i tym podobnych.

Czy pod koniec każdej diety stajesz przed lustrem i mówisz: “Ruszam się, nie jem tłusto i nic z tego nie wynika. Nie chudnę, a jeżeli schudnę, to zaraz mam efekt jojo.”?

W gąszczu sprzecznych wskazówek starasz się zdrowo odżywiać, ale nie wiesz, jak konkretnie postępować. Jakie błędy popełniasz??

Nie jesteś sam!!!!

Miliony ludzi, żyjąc w ciągłym stresie, poszukują pomocy w walce z dolegliwościami nieznanego pochodzenia. Jesteśmy osłabieni, łatwo się męczymy, ciągle “walczymy” z nadwagą, boli nas brzuch, głowa, dokuczają stawy. Cierpimy na zaburzenia trawienia, wahania nastroju, drażliwość, a nawet depresję. Prowadzi to do chorób przewlekłych, które obniżają kreatywność i efektywność zawodową. Zmniejszają naszą atrakcyjność zawodową i towarzyską.

Czujesz, że to dotyczy także Ciebie?

Choroby przewodu pokarmowego, układu krążenia, układu nerwowego, otyłość, reumatyzm, choroby skóry, cukrzyca, zawał serca, wylew krwi, nowotwory, są powiązane ze sposobem odżywiania i dotykają nie tylko dorosłych, ale i dzieci. Ważne jest co jesz i jak to przyswajasz.

Test Nietolerancji Pokarmowej Profil Metaboliczny 145 to skuteczna broń w walce z rakiem i otyłością.


Wykonaj badanie nietolerancji pokarmowych
Profil Metaboliczny 145

Sprawdź co blokuje Twoją drogę do sukcesu?

Większość nowotworów to choroby dietozależne. Z badań wynika, że raka można byłoby uniknąć zmieniając swój styl życia. Musisz zrobić wszystko, co w Twojej mocy, aby uchronić się przed tą straszną chorobą.

Z pewnością wiesz już, że nie ma czegoś takiego jak zdrowa dieta dla każdego. Każdy chce się zdrowo odżywiać, ale na czym polega zdrowe odżywianie? Czy masz unikać tłuszczu, mleka, czy pieczywa? Komu masz wierzyć? Każdy człowiek jest inny, więc zdrowe odżywianie dla każdego oznacza co innego. Zdrowe odżywianie dla Ciebie oznacza coś innego niż dla Twoich znajomych, czy rodziny!

Z pewnością nie masz dzisiaj czasu na czytanie książek i badań naukowych. Masz prawo oczekiwać fachowej wiedzy od specjalistów. Przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo krótki, bezpłatny poradnik, który ułatwi Ci codzienne życie.


“Nowoczesne Zasady Zdrowego Odżywiania”


 
Raport_RakJelita
 

Sprawdź co Ci szkodzi!


Idealnym rozwiązaniem jest modyfikacja Twojego stylu życia. Może przyczynić się do poprawy stanu Twojego zdrowia. Dodatkowo jeśli będziesz wiedział co jeść, a czego unikać, będziesz chronić nasze środowisko naturalne przed degradacją. Medycyna stylu życia to skuteczna metoda leczenia wielu chorób przewlekłych. Może pomóc Ci przedłużyć Twoje życie w zdrowiu.

Cytotoksyczny test nietolerancji pokarmowej Profil Metaboliczny 145 jest optymalnym badaniem, które pozwoli zidentyfikować szerokie spektrum produktów wywołujących u Ciebie niepożądaną reakcję na pokarm. Ujawni ukryte, destrukcyjne oddziaływanie produktów spożywczych na Twój organizm. Oddziaływań tych zazwyczaj nie można wykryć za pomocą innych testów krwi, testów skórnych lub nawet długotrwale stosowanych diet eliminacyjnych. Możesz nie zdawać sobie sprawy, co Ci szkodzi. Może to być marchewka, bazylia, a może mleko czy wołowina?

Wynik testu dostarczy Ci informacji o tym, co możesz bezpiecznie jeść, a czego musisz unikać. Raport badania “Profil Metaboliczny” wskaże Ci składniki pożywienia, które mogą wywoływać niepożądane reakcje Twojego organizmu. Sposób odżywiania opracowany przez specjalistę, w oparciu o wyniki testu, zapewni Ci optymalne funkcjonowanie organizmu, energię i power do działania!

NIE ZWLEKAJ!
Uchroń się przed rakiem i żyj pełnią życia! W ZDROWIU!

Badanie Profil Metaboliczny wykonało już kilkadziesiąt tysięcy pacjentów w Polsce i setki tysięcy na świecie. Jest to jedyne badanie o tak wysokim wskaźniku czułości, dzięki czemu postępowanie terapeutyczne jest niezwykle skuteczne. Tam, gdzie chodzi o nasze zdrowie nie warto tracić czasu na mało skuteczne metody i ryzykować pogorszenie stanu zdrowia w wyniku nieskutecznego długotrwałego leczenia. Odpowiednio wczesna i skuteczna diagnostyka pozwala na szybkie wdrożenie właściwego postępowania i powrót do zdrowia.