Akcja Profilaktyki Raka jelita grubego – Lifestyle Medicine
FB
FB
FB

Akcja Profilaktyki
Raka jelita grubego

Miliony ludzi, żyjąc w ciągłym stresie, poszukują pomocy w walce z dolegliwościami nieznanego pochodzenia. Jesteśmy osłabieni, łatwo się męczymy, ciągle “walczymy” z nadwagą, boli nas brzuch, głowa, dokuczają stawy. Cierpimy na zaburzenia trawienia, wahania nastroju, drażliwość, a nawet depresję.

Prowadzi to do chorób przewlekłych, które obniżają kreatywność i efektywność zawodową. Zmniejszają naszą atrakcyjność zawodową i towarzyską.

Choroby przewodu pokarmowego, układu krążenia, układu nerwowego, otyłość, reumatyzm, choroby skóry, cukrzyca, zawał serca, wylew krwi, nowotwory, są powiązane ze sposobem odżywiania i dotykają nie tylko dorosłych, ale i dzieci. Ważne jest co jemy i jak to przyswajamy.

Nowotwór jelita grubego to choroba dietozależna. Badań wynika, że niemal wszystkich przypadków tej choroby można byłoby uniknąć zmieniając swój styl życia. Musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby jak najwięcej ludzi uchronić przed tą straszną chorobą.

Wiemy już, że nie ma czegoś takiego jak zdrowa dieta dla każdego. Każdy chce się zdrowo odżywiać, ale na czym polega zdrowe odżywianie? Czy unikać tłuszczu, mleka, czy pieczywa? Komu wierzyć? Każdy człowiek jest inny, więc zdrowe odżywianie dla każdego oznacza co innego.

Nikt nie ma dzisiaj czasu na czytanie książek i badań naukowych. Masz prawo oczekiwać fachowej wiedzy od specjalistów. Dlatego przygotowaliśmy bardzo krótki, bezpłatny poradnik, który ułatwi Ci codzienne życie.

Opracowaliśmy Raport “Nowoczesne Zasady Zdrowego Odżywiania”.
Do pobrania TUTAJ >>.