Partnerzy – Lifestyle Medicine
FB
FB
FB

Partnerzy

Dołącz do nas!

Dołącz do nas!

Personalizacja jest najważniejsza. Wspólnie chcemy poszerzać wiedzę i świadomość na temat odżywiania i zdrowego stylu życia. Wiemy, że spersonalizowana dieta jest kluczowa w profilaktyce i skutecznym leczeniu. Wiemy, że dzięki współpracy możemy osiągnąć więcej. Nie każdy Pacjent jest taki sam. Zapraszamy najlepszych specjalistów zainteresowanych stosowaniem najnowocześniejszych narzędzi pozwalających na personalizację terapii i leczenia. Sprawdź kto już z nami współpracuje!Placówki medyczne

Centrum Medyczne VIMED

CM VIMED to zespół bardzo dobrze wykształconych, zaangażowanych, troskliwych i oddanych pacjentom specjalistów – lekarzy, dietetyków, fizjoterapeutów i pielęgniarek oraz pasjonatów zdrowego stylu życia i doskonałego jedzenia.

CM VIMED pomógł już kilkudziesięciu tysiącom pacjentów, wykonując setki tysięcy badań, konsultacji i zabiegów. Pomógł im zatrzymać czas i utrzymać świetną kondycję psychofizyczną. Dzięki CM VIMED wielu pacjentów pozbyło się chorób i dolegliwości, które od wielu lat ograniczały im możliwość pełnego korzystania z życia. Niektórzy pacjenci CM VIMED przysyłają listy z podziękowaniami, ciesząc się z sukcesów swoich i swoich najbliższych. Dzięki ich świadectwu CM VIMED jest w stanie wykazać, że nigdy nie jest za późno ani za wcześnie, by zadbać o zdrowie, oraz że można to zrobić w sposób mądry, często nawet bez stosowania jakichkolwiek preparatów farmakologicznych.


Centrum Medyczne IMIcare

Celem Centrum Medycznego IMIcare jest specjalistyczne leczenie oraz wzmacnianie stanu zdrowia od dzieciństwa do zdrowej starości i zapobieganie chorobom cywilizacyjnym przy pomocy spersonalizowanych terapii funkcjonalnych i mobilnych metod pomiaru stanu zdrowia i aktywności.


Centrum Medyczne VitaImmun

Centrum Medyczne VitaImmun tworzą specjaliści będący autorytetami w diagnostyce i leczeniu szeregu przewlekłych dolegliwości. Centrum Medyczne ściśle współpracuje z lekarzami wielu specjalizacji (szczególnie pediatrami, neonatologami, gastroenterologami, diabetologami, psychiatrami i wieloma innymi), dietetykami i specjalistami ds. żywienia oraz uniwersytetami i ośrodkami klinicznymi w Polsce i Europie. Oprócz badań komercyjnych świadczonych dla lekarzy i pacjentów centrum prowadzi również szeroko zakrojoną działalność naukową.

Przedmiotem działań jest:
  • Ocena mikroflory jelitowej wraz z przygotowaniem celowanej terapii probiotycznej i prebiotycznej
  • Ocena zaburzeń funkcjonowania przewodu pokarmowego
  • Ocena nadwrażliwości pokarmowych (ukrytych, opóźnionych reakcji na pokarmy)
  • Profil kwasów metabolicznych w moczu wraz z przygotowaniem dobranej suplementacji

VitaImmun dysponuje ponadto własnym zapleczem konferencyjnym i zespołem zajmującym się organizacją warsztatów i konferencji dla profesjonalistów medycznych: lekarzy, dietetyków, pielęgniarek i położnych oraz farmaceutów.Placówki współpracujące

All For Body

8 miast w Polsce. All For Body to przede wszystkim trening personalny, ale również fizjoterapia, dietetyka, masaże oraz indywidualnie przygotowany catering. Podopieczni mogą liczyć na kompleksową opiekę zarówno przed, w trakcie, jak i po wysiłku fizycznym. Unikalna formuła to nie tylko osiągnięty cel, ale przede wszystkim poprawa jakości życia.

Od samego początku celem All For Body było świadczenie kompleksowych usług związanych ze zdrowym trybem życia i profilaktyką chorób cywilizacyjnych. Na każdym kroku specjaliści All for Body promują korzyści płynące z aktywności fizycznej, odpowiedniej diety i zrównoważonego trybu życia.


CENTS Centrum Edukacji Neurodydaktyki i Terapii Sensorycznej

Miejsce przyjazne i otwarte dla dzieci, dorosłych i seniorów potrzebujących pomocy terapeutycznej. Zespół pełnych pasji i pozytywnej energii pedagogów i terapeutów jest gotowy podjęcia się największych wyzwań. Współpraca i zaangażowanie wielu specjalistów pozwala na osiągnięcie najlepszych wyników procesu terapii. Zapraszamy do naszego Centrum w Bydgoszczy przy ul. Zygmunta Augusta 20.

Nasze terapie skierowane są do niemowlaków, przedszkolaków, dzieci w wieku szkolnym a także dla dorosłych i seniorów.


Instytut Medycyny Innowacyjnej

Instytut został utworzony celem rozwijania medycznych programów terapii koordynowanej bazujących na aktualnych algorytmach i wiedzy medycznej oraz zwiększenia dostępności do innowacyjnego leczenia.

Naszym celem jest upowszechnianie nowoczesnych technologii oraz urządzeń mobilnych i aplikacji, które poprawiają zaufanie pacjentów oraz bezpieczeństwo leczenia i opieki. Budujemy medyczne programy koordynacji leczenia oraz wsparcia opieki stosownie do potrzeb naszych pacjentów. Dostarczamy rozwiązań i technologi, które poprawiają bezpieczeństwo terapii.


SPORT GANG Polska

Każdy z trenerów jest związany ze sportem od najmłodszych lat. Rozpoczęli tę przygodę jako sześcio -, siedmiolatkowie i dzięki długoletniemu treningowi mieli możliwość doświadczenia najróżniejszych metod i systemów treningowych. Dzięki temu, że próbowali tego wszystkiego sami, wiedzą, co się sprawdza, a jakich błędów należy unikać.

Oczywiście wiedza, którą nadal zdobywają na różnego rodzaju kursach i szkoleniach, jest dla nich także bardzo cenna, jednak pozostaje dodatkiem do osobistych doświadczeń zdobytych przez ponad dwudziestoletni okres intensywnych treningów. Wszyscy są aktywnymi zawodnikami i wciąż poszerzają swoje kwalifikacje, uczestnicząc w zgrupowaniach, seminariach, warsztatach oraz treningach prowadzonych przez światowej klasy szkoleniowców.


Wielkopolskie Centrum Terapii Naturalnych

Misją Wielkopolskiego Centrum Terapii Naturalnych jest świadczenie usług najwyższej jakości. Najważniejsze jest dla nas zdrowie pacjenta oraz uzyskanie jak najlepszych efektów. Charakteryzujemy się wysoką elastycznością wobec każdego klienta. Każdemu poświęcamy maksymalną ilość czasu na konsultację oraz terapię, bo w końcu najważniejszym krokiem w dążeniu do rekonwalescencji jest diagnoza.

Każdy zabieg wykonujemy precyzyjnie i z zaangażowaniem. Dbamy o relację z pacjentem, nie tylko w trakcie zabiegu, ale także po zakończonej terapii. W razie nagłego wypadku ważne jest, żeby klient wiedział, że to właśnie w Wielkopolskim Centrum Terapii Naturalnych znajdzie szybką i efektywną pomoc.


Lekarze

Lek. Zofia Lorens-Litka

Internista, Specjalista medycyny naturalnej, Terapeuta

Uzdrawianie to przywracanie równowagi między ciałem, umysłem i duchem.Tym się właśnie zajmuję od 20 lat. Lekarka internistka, entuzjastka odżywiania w/g 5 przemian, wykorzystuje w terapii elementy Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Lek. Krystyna Sztajkowska-Leszczyńska

Lekarz medycyny rodzinnej, Pediatra

Posiadam specjalizację z pediatrii oraz medycyny rodzinnej. Posługuję się biegle językiem angielskim, niemieckim, rosyjskim oraz fińskim.


Dietetycy

Lidia Trawińska – Dietetyk kliniczny

Założycielka Centrum Medycznego „VIMED”. Pionierka Personalizowanej Medycyny Stylu Życia, opartej na diagnostyce ukrytych alergii i nietolerancji pokarmowych i diagnostyce genetycznej. Zmienia podejście Polaków do stylu życia, zwłaszcza przyrządzania zdrowych i jednocześnie smacznych posiłków, obalając mity dotyczące odżywiania. Współtworzyła całkowicie nowatorską, oryginalną koncepcję Terapii Fenotypowej, która opiera się na badaniach nutrii immunologicznych i nutrii genetycznych oraz zabiegach rehabilitacji komórkowej. Jest pionierem leczenia chorób przewlekłych przy zastosowaniu metodologii określonej później jako Medycyna Funkcjonalna. Pomogła już tysiącom pacjentów, wśród których znalazły się miedzy innymi: Jolanta Kwaśniewska, Aleksander Kwaśniewski, Magda Umer, Katarzyna Montgomery, Joanna Moro, Dorota „Doda” Rabczewska, Adam „Nergal” Darski, Marina Łuczenko, Maja Sablewska, Jan Kulczyk, Józef Oleksy, Krystyna Janda, Karolina Szostak, Piotr Rubik, Stanisława Celińska, Natalia Przybysz, Honorata Skarbek, Małgorzata Potocka, Beata Sadowska, Desan Kuciak, Kasia Klich, Michał Milowicz, Katarzyna Cerekwicka, Krystyna Tkacz, Tomasz Kammel, Andrzej Mleczko i wielu innych. Ma wieloletnie doświadczenie w skutecznym leczeniu przewlekłych chorób cywilizacyjnych, wśród których są między innymi: miażdżyca, nadciśnienie, choroba niedokrwienna serca, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, reumatoidalne zapalenie stawów, cukrzyca, otyłość, choroby tarczycy, choroby nowotworowe i wiele innych.

Dr Anna Romaniuk

Specjalizuje się w diagnostyce i terapii zaburzeń mikroflory jelitowej u dzieci ze spectrum autyzmu, chorobach autoimmunologicznych i alergicznych w tym w atopowym zapaleniu skóry. Stosuje holistyczne podejście do zaburzeń układu odpornościowego i procesów neurodegradacyjnych uwzględniając zaburzenia flory jelitowej i polimorfizmy genów metylacyjnych.

Współpracuje z ośrodkami terapeutycznymi dla dzieci ze spektrum autyzmu „Sotis”, „Asysta”, czy „Ośrodek Wczesnej Interwencji” na Pilickiej. Doktorat z immunologii obroniła w Centrum Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN, gdzie kontynuowała karierę naukową. Od wielu lat pozostaje w silnych relacjach profesjonalnych z CMDiK PAN – obecnie projektuje prace naukowe dotyczące wpływu terapeutycznego probiotyków na myszy autystyczne . Jednocześnie, we współpracy z Instytutem Mikroekologii i Warszawskim Uniwersytetem Medycznym prowadzi badania naukowe w obszarze zaburzeń flory jelitowej u dzieci ze spektrum autyzmu.

Doświadczenie edukacyjne zdobywała na Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie współtworzyła pierwszy w Polsce program nauczania immunologii dla studentów medycyny. Jest współautorem pierwszych edycji podręcznika „Immunologia” pod redakcją Prof. Marka Jakóbisiaka. Obecnie swoją wiedzą dzieli się zarówno z rodzicami jak i osobami zaangażowanymi w procesy terapeutyczne, w tym neurologopedami i terapeutami integracji sensorycznej. Współpracuje z wieloma ośrodkami szkoleniowymi w całej Polsce w tym z ASPI (Rzeszów), EDULOGMED (Jastrzębie Zdrój), jak i organizacjami pozarządowymi (Fundacja JakMotyl).

Patrycja Paradowska

Dietetyk kliniczny, specjalistka ds. żywienia ludzi zdrowych i chorych oraz dietoprofilaktyki w CM Vimed. Absolwentka Wydziału Lekarskiego na kierunku Dietetyka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz kierunku Biotechnologia Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu. Dyplomowany diagnosta laboratoryjny. Autorka i współautorka publikacji naukowych z zakresu nutrigenomiki
oraz artykułów o tematyce żywieniowej.

Swoje ambicje zawodowe wiąże z szerszym wykorzystaniem nutrigenetyki w swojej codziennej pracy z pacjentami. Prywatnie miłośniczka zwierzą aktywnie zaangażowana w pomoc bezdomnym psom.

Małgorzata Słomka

Dietetyk w Centrum Medycznym Vimed. Absolwentka SGGW w Warszawie
Wydziału Technologii Żywności oraz studiów podyplomowych w zakresie Poradnictwa Żywieniowego i Dietetycznego na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji. Swoją wiedzę wciąż pogłębia uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach, konferencjach. Wieloletnia stewardesa, łącząca pasję związaną z lotnictwem z szeroko pojętym zdrowym stylem życia.

W swojej praktyce stara się przekonać pacjentów do zmiany nawyków żywieniowych, wskazując im drogę którą mają iść, gdyż wszystko zaczyna się w głowie. Prywatnie mama dwóch córek, którym stara się pokazać świat z różnej perspektywy.

Karolina Kuźma

Dietetyk w Centrum Medycznym VIMED. Ukończyła Istitute for Integrative Nutrition w Nowym Jorku. Certyfikowana przez Amerykańskie Stowarzyszenie Praktykujacych bez Uzycia Lekow. Specjalizująca się w oczyszczaniu organizmu na poziomie komórkowym. Certyfikowany Holistyczny Coach Zdrowia. Pasjonatka zdrowego stylu życia.

Sylwia Wilczewska

mgr inż. Technolog Żywności i Żywienia Człowieka, członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, dietetyk, doradca żywieniowy, praktyk coachingu dietetycznego. Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Żywności Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Posiadam certyfikaty ukończenia kursów: Psychodietetyka, Dietetyka Kliniczna, Coaching Dietetyczny, Dietetyka w Sporcie, Dietetyka w Kosmetologii. Od przeszło osiemnastu lat zdrowe odżywianie oprócz wyuczonego zawodu jest moją pasją i sposobem na życie. Wyznaję zasadę indywidualnego i holistycznego podejścia do pacjenta, w przypadku przewlekłych chorób zawsze współpracuję z lekarzem prowadzącym. Rodzaj diety dopasowuję do potrzeb zdrowotnych i stylu życia każdego, co gwarantuje skuteczność terapii. Jako, że od dziesięciu lat choruję na Hashimoto, dietoterapia chorób tarczycy stała się niejako moją specjalnością.


Trenerzy personalni

Iza Bziuk

członek Teamu Olimp, ambasadorka jednej z linii suplementów, zwyciężczyni plebiscytu VIP Healthy 2016, ale przede wszystkim ceniony trener personalny z ogromnym stażem i doświadczeniem w branży. Iza jest wykładowcą w Akademii Mistrzostwa Sportowego gdzie odpowiedzialna jest za szkolenia z treningu funkcjonalnego oraz moduły kursu trenera personalnego związanego właśnie z treningiem, bazującym na ciężarze własnego ciała.

Iza posiada międzynarodowe uprawnienia trenerskie TRX – Training, które pozyskała w San Francisco, USA. Uczestniczka wielu międzynarodowych szkoleń i eventów, niezwykle energiczna i przede wszystkim z fenomenalnym warsztatem metodyczno – praktycznym.

Iza to przede wszystkim ceniony trener personalny z ogromnym stażem i doświadczeniem w branży. Sport zawsze odgrywał w jej życiu ważną rolę, jest dla niej pasją i stylem życia, który bezustannie rozwija. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym. Zdobyte dyplomy i doświadczenie pozwalają jej na pracę z najbardziej opornymi klientami. Rozwijanie i dalsze pogłębianie wiedzy są dla niej wyróżniającą cechę. Iza ciągle uzupełnia swoje umiejętności poprzez branie udziału w kursach i konferencjach prowadzonych przez uczelnie i renomowane, międzynarodowe organizacje sportowe. Dodatkowo lata pracy w wielu warszawskich siłowniach i klubach fitness sprawiają, że posiada doświadczenie wynikające z pracy z łatwiejszymi i trudniejszymi przypadkami.

Body Tailor – Maciej Gmurczyk

Nazywam się Maciej i jestem absolwentem AWF J. Piłsudskiego w Warszawie, specjalistą w zakresie żywienia i treningu z wieloletnim doświadczeniem. Pracuję na co dzień w Warszawie oraz prowadzę podopiecznych z całej polski online. Jestem trenerem wymagającym, ale posiadającym też dar słuchania, co sprawia, że potrafię dobrze dopasować się do potrzeb moich podopiecznych oraz odpowiednio ich zmotywować.

Moim głównym narzędziem pracy jest materiał genetyczny, który nigdy nie kłamie i mówi wszystko o człowieku od żywienia po trening. Dzięki, jednemu prostemu badaniu dostajesz gotową instrukcję obsługi twojego organizmu.

Co to jest BodyTailor? Jest to projekt, który powstał z zamiłowania do sportu i zdrowego stylu życia łącząc najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. To wszystko sprawia, że BodyTailor jest tak wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.

Piotr Hatowski

Najbardziej utytułowany zawodnik wagi ciężkiej w historii polskiego taekwondo olimpijskiego. Medalista Mistrzostw Europy i multimedalista Mistrzostw Polski. Podczas długoletniej kariery w reprezentacji Polski odnosił sukcesy na wszystkich kontynentach. W środowisku taekwondo znany jest z doskonałego przygotowania motorycznego.

Szlify trenerskie zbierał podczas rozlicznych wyjazdów sportowych w kraju i poza jego granicami, gdzie pod okiem najlepszych trenerów poznawał nowinki z zakresu przygotowania organizmu do najcięższych wyzwań. Piotrek jest trenerem, który idzie z duchem czasu i wciąż doskonali systemy treningowe. Zdobytą wiedzę testuje najpierw na sobie samym, a następnie sprawdzone w ten sposób metody wdraża podczas swojej pracy z podopiecznymi.

Pomimo szerokich kompetencji Piotrek nie ustaje w dążeniu do rozwoju. Wciąż poszukuje szkoleń na najwyższym poziomie, by podnosić swoje kwalifikacje. Nową wiedzę sukcesywnie wdraża w codziennej pracy. Treningi z nim nigdy nie są nudne.

Agnieszka Iwańska

Jestem V-ce Mistrzynią Polski w fitness oraz złotą medalistką Debiutów Fitness, były to pierwsze zawody w których wzięłam udział jako zawodniczka sportów sylwetkowych.

Na początku swojej drogi w 2011 r. postanowiłam wystartować w konkursie metamorfozy, który polegał na zgubieniu w 3 miesiące jak największej ilości tkanki tłuszczowej, gdzie zajęłam III miejsce zmieniając swoje ciało i nawyki żywieniowe.

Będę Twoim osobistym motywatorem i wsparciem na każdym treningu, dopasuje ćwiczenia do Twojego zdrowia, wieku, wagi i kondycji tak byś czuła się swobodnie. Powiesz mi co chcesz osiągnąć i jaki masz cel a na każdym treningu będziemy dążyły do niego Każdy powód i cel jest dobry by zacząć trening. Każda z was jest inna i ma inny organizm, inny rodzaj pracy wykonuje i jest bardziej lub mniej aktywna. Na podstawie moich długoletnich doświadczeń nad pracą nad sobą oraz współpracy z kobietami wiem jak ważne jest samopoczucie , poczucie bezpieczeństwa i zaufanie do siebie. Trening personalny to nie tylko utrata kilogramów, poprawa kondycji fizycznej i wzmocnienie mięśni To przede wszystkim Twoje zdrowie. Satysfakcja i duma jaką będziesz miała z siebie po każdym treningu wykształci w Tobie nawyki na lata.

Poczuj się jak osoba wyjątkowa !
Od tej pory jestem odpowiedzialna za Twój sukces bo gdy poprawiasz własny wygląd i pracujesz nad sobą – umacniasz swoją psychikę i jednocześnie kształtujesz charakter!

Filip Jaros

Dyplomowany trener sportów siłowych ze specjalnością w treningu funkcjonalnym oraz crossfitowym, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2014 roku stale pracuję jako trener personalny oraz trener zajęć grupowych takich jak crossfit, tabata oraz stretching. Swoim podopiecznym oraz uczestnikom zajęć gwarantuję kreatywne, ciekawe, satysfakcjonujące i przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia treningi.

Propaguje zdrowy styl życia oraz stara się zarazić pasją do sportu każdą napotkaną na swojej drodze jednostkę. Uczestniczy w wielu szkoleniach z zakresu treningu oraz dietetyki stale podnosząc swoje kompetencje. Na swoich zajęciach stawia na intensywny wycisk z dobrze wyselekcjonowaną muzyką w tle. Motto życiowe: Nie odniesiesz zwycięstwa, jeśli nie odważysz się walczyć.

Miejsca wykonywania treningów:

Siłownia Calypso Fitness Club Ursynów, ul. Puławska 427, Warszawa
Siłownia McFit Mokotów, u. Wołoska 16, Warszawa

Łukasz Lewandowski

Jestem Certyfikowanym Trenerem Personalnym. Byłym zawodnikiem sekcji lekkoatletycznej KS ORZEŁ WARSZAWA. Wicemistrzem Polski Juniorów w skoku o tyczce.

Moją przygodę ze sportem rozpocząłem szkole podstawowej o profilu sportowym od treningów lekkoatletycznych oraz sportów drużynowych. Następnie w sekcji lekkoatletycznej trenowałem przez 6 lat pod okiem Ludomira Nitkowskiego. Jednego z najlepszych szkoleniowców w kraju, wielokrotnego trenera reprezentacji polski. Posiadam wieloletnie doświadczenie trenerskie w prowadzeniu zajęć sportowych z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi.

Specjalizuje się: Trening funkcjonalny, ogólnorozwojowy, prozdrowotny. Trening lekkoatletyczny. Ćwiczenia siłowe ze sprzętem oraz z ciężarem własnego ciała. Gimnastyka korekcyjna i sportowa. Przygotowanie fizyczne do gier zespołowych oraz testów sprawnościowych. Zdrowa dieta, redukcja tkanki tłuszczowej. Budowa masy mięśniowej. Prowadzę treningi na terenie Warszawy, zapraszam do współpracy.

Adrian Lipski

Nazywam się Adrian Lipski. Jestem trenerem osobistym w klubie Gravitan, który jest jedynym w Warszawie klubem klasy premium. Pełnię tam również funkcję Managera Sportu. Jeśli liczysz na profesjonalną pomoc w kształtowaniu sylwetki i co najważniejsze, poprawie stanu swojego zdrowia lepiej nie mogłeś trafić. Sukcesy w realizacji celu swoich Podopiecznych opieram na najnowszych odkryciach naukowych w dziedzinie medycyny i dietetyki. Żeby udoskonalić swój warsztat wybrałem studia Fizjoterapii, co umożliwiło mi być jeszcze lepszym trenerem.
Wizytówką i powodem do dumy są moi zadowoleni Podopieczni, którzy najlepiej obrazują skuteczność współpracy ze mną.

Damian Michalski

Jestem absolwentem Polskiej Akademii Sportu, trenerem personalnym, instruktorem kulturystyki, specjalistą ds. odżywiania i zawodnikiem fitness plażowego. Od najmłodszych lat jestem związany z wieloma sportami – od piłki nożnej po karate Kyokushin. Od 6 lat zajmuję się sportami siłowymi, jest to moja pasja.

Zawodowo spełniam się poprawiając jakości życia ludzi, z którymi pracuję. W zależności o Twoich potrzeb, pomogę Ci w zrzuceniu zbędnych kilogramów, zbudowaniu mięśni, ujędrnieniu i wzmocnieniu ciała oraz w konsekwetnej nauce zdrowych nawyków! Nauczę Cię jak radzić sobie z bólami pleców, stawów i innymi konsekwencjami siedzącego trybu życia.

Wszystko to w sposób bezpieczny i dopasowany do Twoich możliwości oraz celów.
Zapraszam na treningi personalne na terenie Warszawy!

Maciej Osytek

Certyfikowany trener personalny, dietetyk, inżynier, autor wielu artykułów o tematyce zdrowotnej i sportowej.

Założyciel projektu Iron Nation mającego na celu promowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Więcej informacji: www.ironnation.pl

Doświadczenie w zakresie treningu personalnego oraz dietetyki zdobywał przez lata na licznych kursach, także międzynarodowych, gdzie otrzymał m. in. światowy certyfikat REPS – przyznawany najlepszym kursantom.

Kulturystyka i dietetyka szybko stały się jego pasją, co znajduje swoje odbicie w dużych sukcesach, jakie osiąga na polu trenerskim. Wśród jego podopiecznych znajdują się zarówno osoby uprawiające sport rekreacyjnie, jak i medalowi zawodnicy sportów sylwetkowych, w tym powołani do kadry narodowej reprezentanci Polski na Mistrzostwach Europy.

Często wykorzystuje kreatywne i przemyślane połączenia zaawansowanych metod treningowych, aby zapobiec stagnacji. Takie podejście zapewniło mu opracowanie sposobu na osiągnięcie proporcjonalnej i estetycznej sylwetki. Jakość wypracowanych mięśni liczy się dla niego o wiele bardziej niż ilość sztucznie napompowanej i nietrwałej muskulatury.
Uważa, że na sukces składa się bardzo duża ilość czynników, także tych które z pozoru mogą mieć marginalne znaczenie. Należy je tylko poznać i odpowiednio ukierunkować, tak aby działały one po naszej stronie.
Treningi personalne prowadzi na siłowni CityFit Rondo ONZ (Warszawa, ul. Twarda 18).

Anita Płóciennik

Certyfikowany trener personalny, dietetyk, inżynier, autorka wielu artykułów o tematyce zdrowotnej i sportowej.

Założycielka projektu Iron Nation mającego na celu promowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Więcej informacji: www.ironnation.pl

Przez lata trenowania kulturystyki zdobywała doświadczenie, które wykorzystuje w pracy trenera personalnego.

Uczestniczyła w wielu prestiżowych międzynarodowych szkoleniach, gdzie otrzymała m. in. światowy certyfikat REPS – przyznawany najlepszym kursantom. Nieustannie poszerza swoją wiedzę z dziedzin dietetyki sportowej, endokrynologii, anatomii i biomechaniki.
Specjalizuje się w pomocy podopiecznym w walce z różnymi schorzeniami, także o podłożu autoimmunologicznym (m. in. Hashimoto, PCOS, insulinooporność) poprzez dietoterapię w połączeniu z aktywnością fizyczną. Do tej pory pomogła już wielu osobom, prowadząc do remisji chorób lub całkowitego wyleczenia.

Sport obecny był w jej życiu od zawsze pod postacią wielu rozmaitych dyscyplin, takich jak kulturystyka, taniec, narciarstwo i judo.

Współpraca z Anitą to gwarancja sukcesu!
Dzięki niej otrzymasz ogromną porcję motywacji, umiejętności i wiedzy. Treningi zawsze przebiegają w miłej i przyjaznej atmosferze oraz dają duże poczucie satysfakcji. Anita może się pochwalić wieloma metamorfozami swoich podopiecznych, którzy dzięki niej stracili zbędną tkankę tłuszczową bez efektu jo-jo i mogą w końcu cieszyć się pełnią zdrowia. Odzwierciedlają to także wyniki badań oraz opinie wielu lekarzy.
Treningi personalne prowadzi na siłowni CityFit Rondo ONZ (Warszawa, ul. Twarda 18).

Hubert Staniszewski

Jestem trenerem Personalnym oraz Trenerem Medycznym, licencjonowanym międzynarodowo przez IFAA – International Fitness & Aerobic Academy, szkoleniowcem a prywatnie pasjonatem sportu i zdrowego stylu życia. Jestem też byłym lekkoatletą (Mistrzem oraz Młodzieżowym V-ce Mistrzem Polski w sztafecie 4x100m) a także zawodnikiem IFBB Mens Physiqe (1 miejsce Grand Prix Polski, 2 miejsce Debiuty Kulturystyczne, 5 miejsce Mistrzostwa Polski oraz Półfinalista Mr. Olympia w Pradze 2016). Najlepszym dowodem na skuteczność obranych przeze mnie metod są sukcesy i zadowolenie Podopiecznych, z którymi współpracuję od lat, a są nimi takie osoby jak: modelki, które pragną zachować szczupłe oraz jędrne ciało, uwydatnić kształty lub zmniejszyć obwody. Prawnicy i Inwestorzy, chcący utrzymać atrakcyjną, estetyczną, umięśnioną sylwetkę. Przyszłe Młode Pary przygotowujące się do najważniejszego dotychczas dnia w ich życiu, czy kobiety po porodzie wracające do formy. Wykorzystam wszelakie umiejętności, które nabyłem przez ostatnie lata, aby treningi oraz dieta, które dla Ciebie przygotuję dały Ci maksimum zadowolenia i dokładnie takie efekty, o które Ci chodzi. Zdobądź to, czego nie mają inni!

Szkolenia i specjalizacje:
Personal Trainer IFAA Mauricz 2012
Medical Trainer IFAA Mauricz 2014
FMS level 1 2013- level 2 2015
Dieta i suplementacja level 1-4 2012 – 2014

Marta Romanowska

Jestem trenerką, instruktorką fitnessu i szkoleniowcem. Często pracuję w domach podopiecznych Pań na sprzęcie do ćwiczeń Freestyler. Szeroko pojęty fitness to moja pasja, której od 10 lat poświęcam każdy dzień życia. Urozmaicone doświadczenie pozwoliło mi zrozumieć sposoby oraz problemy związane z treningiem ciała.

To właśnie indywidualny trening pozwala na wysoki stopień dopasowania treningu do jednostkowych wymagań klienta. Jako trener personalny zmieniam ludzi. Daję im zdrowie, radość, odchudzam i pomagam kształtować sylwetkę.

Lokalizacja: treningi u kobiet w domach oraz wszystkich siłowniach w Warszawie.

Specjalizacje: odchudzanie, fitness, budowanie masy mięśniowej, zdrowy kręgosłup, kobiety w ciąży, badania genetyczne, dietetyka.

Aleksander Rychlik

Zdobytą wiedzę w dużym stopniu zawdzięcza długoletniej karierze zawodniczej. Jako członek kadry narodowej w taekwondo olimpijskim przez wiele lat reprezentował Polskę podczas zawodów międzynarodowych, w tym w Mistrzostwach Europy. Jest wielokrotnym Mistrzem Polski w tej dyscyplinie. Po zakończeniu kariery w taekwondo nie spoczął na laurach. Zdobywał kolejne tytuły i medale w brazylijskim ju-jitsu, a aktualnie prowadzi karierę zawodniczą MMA. Jako profesjonalny zawodnik MMA stoczył walki dla najmocniejszych organizacji, takich jak FEN i ACB.

Wiedzę i doświadczenie zbierał pod okiem wybitnych trenerów. Będąc członkiem kadry narodowej, współpracował również ze specjalistami od takich dyscyplin jak lekka atletyka czy podnoszenie ciężarów. Obecnie poszerza swoje doświadczenie i umiejętności, współpracując z trenerami boksu, kick-boksingu i MMA.

To, czego się przez lata nauczył, Olek stara się teraz przekazywać innym. Grupa zadowolonych klientów jest dowodem na to, że pasja do sportu może być zaraźliwa. Jako zawodnik zawsze wyznacza sobie najwyższe cele. Podobnie postępuje jako trener personalny.

Rafał Sępkowski

Mam na imię Rafał, jestem absolwentem Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki, na kierunku wychowanie fizyczne oraz Politechniki Warszawskiej, na kierunku zarządzanie. Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, a posiadając międzynarodowe uprawnienia Polskiej Akademii Sportu, także instruktorem samoobrony. Swoje doświadczenie wzbogacam, poprzez aktywne uczestniczenie w szkoleniach z zakresu dietetyki oraz metod treningowych. Ponadto, posiadam certyfikat z zakresu FMS (Functional Movement Screen). Zdobyta wiedza pozwala mi wprowadzić w plany treningowe wachlarz elementów, mających na celu poprawę szeroko pojętej mobilności ciała. Jako czynny zawodnik MMA, trenuję na co dzień w warszawskim klubie WCA Fight Team, u boku czołowych polskich zawodników.

Od kilku lat trudnię się jako trener personalny oraz instruktor sportów walki.
Swoją pracę opieram na holistycznym podejściu do podejmowanych działań. Uwagę skupiam zarówno na prawidłowym zaplanowaniu metodyki treningowej, właściwym wykonywaniu elementów technicznych, jak i czuwaniu nad odpowiednim odżywianiem. Mam doświadczenie we współpracy z osobami początkującymi, jak i z tymi, których przygoda ze sportem trwa dłużej, a mimo to, efekty treningowe są niezadowalające. Podmiotowe dostosowanie planu treningowego oraz diety stanowią dla mnie priorytet, a indywidualny charakter współpracy, jaki gwarantuję, jest kluczem do osiągnięcia zamierzonych celów. Dzięki wprowadzeniu w metody treningowe elementów zaczerpniętych ze sportów walki, aktywność, jaką oferuję, staje się atrakcyjniejsza od tradycyjnych form treningowych, wykonywanych na siłowni.
Dobry trener powinien być motywacją i wsparciem dla swoich podopiecznych. Mając to na uwadze, jestem osobą wymagającą, a zarazem dbam o przyjazną atmosferę oraz kontakt oparty na zaufaniu. Świadomość odpowiedzialności jaka na mnie spoczywa, sprawia, że bezpieczeństwo podczas odbywanego treningu, a także unikanie błędów w trakcie aktywności traktuję jako kwestie pierwszorzędne. Na dowód profesjonalnej opieki, przed rozpoczęciem współpracy omawiam z podopiecznym aktualny stan jego zdrowia, dotychczasową aktywność fizyczną oraz odżywianie. Wykorzystując zdobytą wiedzę na temat ogólnej kondycji, pragnę rozpocząć wspólną pracę nad sukcesem, do której serdecznie Cię zapraszam.

Mateusz Staszkiewicz

Trener Mateusz jest osobą konsekwentną i zdyscyplinowaną. Tego samego oczekuje od swoich podopiecznych. Z perspektywy zawodnika boksu olimpijskiego wie, że sukces można osiągnąć tylko ciężką pracą i poświęceniem.
W pracy z klientami kładzie nacisk na sprawność fizyczną i kondycję. Wysportowana sylwetka jest dodatkowym profitem płynącym z treningów z Mateuszem.

Jako instruktor boksu Mateusz często wprowadza do treningów elementy tej szlachetnej dyscypliny. Udowadnia, że trening bokserski może być świetnym treningiem ogólnorozwojowym, a także sposobem na podniesienie pewności siebie. Niezależnie, czy chcesz nauczyć się samoobrony czy brać udział w zawodach, czy też po prostu poprawić swoją formę fizyczną, możesz liczyć na profesjonalne podejście tego trenera.
Bokserskie korzenie i otwarty umysł sprawiają, że treningi z Mateuszem to połączenie tradycyjnej szkoły treningu z nowinkami świata fitness.

Marcin Witek

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym i licencjonowanym dietetykiem. Wieloletnie doświadczenie w pracy z podopiecznymi oraz wiedza nabyta podczas licznych kursów i szkoleń z szerokiego zakresu związanego z pracą nad ludzkim ciałem i dietetyki sportowej, pozwalają mi stworzyć dla każdej osoby spersonalizowany i kompleksowy plan ukierunkowany na konkretny cel.

Podczas planowania procesu poprawy zdrowia wykorzystuję także nowoczesne technologie oparte na badaniach genetycznych i immunologicznych. Dzięki temu cały proces przebiega szybciej, bezpieczniej i efektywniej. Teraz każdy cel jest w Twoim zasięgu. Jako trener osobisty przede wszystkim przykuwam ogromną uwagę do bezpieczeństwa wykonywanych ćwiczeń i komfortu moich podopiecznych. Nieustannie się rozwijam i poszerzam swoją wiedzę.

Staram się promować zdrowy styl życia i zarażać nim moich podopiecznych. Uważam, że inwestycja w siebie jaka płynie z odpowiednio dobranego wysiłku i żywienia jest najlepszą inwestycją – nie chodzi tylko o zdrowie, ale także o produktywność.

Trener Bruce – Patryk Zarzycki

Aktualnie trener personalny oraz trener OCR. Wybór tych dwóch specjalności nie jest przypadkowy – szkoła oficerska oraz szkoła kaskaderska bardzo wyraźnie ukształtowały mój sportowy charakter i z czasem samo rzeźbienie sylwetki pod kątem wyglądu stało się niewystarczające. Doświadczenia wyniesione z wojsk powietrzno-desantowych oraz zajęć kaskaderskich pozwalają mi na przygotowanie swoich klientów na wszelkie okoliczności jakie czekają na nich podczas biegów z przeszkodami.

Dodatkowo wiedza zdobyta w czasie niemal 9 lat pracy w roli trenera personalnego pozwala mi na kształtowanie ich sylwetek w sposób, w jaki sobie tego życzą. Wiedza dotycząca analizy wyników badań DNA pozwala mi na tworzenie programów treningowych i dietetycznych, dzięki którym najmniejszym nakładem Twoich sił jestem w stanie doprowadzić Twoją sylwetkę do tej pożądanej. Na treningach nie głaszczę po głowie, ani nie klepię po ramieniu jeśli nie ma za co. Jest ciężko, ale jednocześnie warto!

Zajęcia pod dachem prowadzę w siłowni Zdrofit Bemowo. Zajęcia outdoor (w tym grupowe) odbywają się na terenie Woli i Bemowa.


Fizjoterapeuci

Honorata Dziel

fizjoterapeutka, akupunkturzystka, założyciel Wielkopolskiego Centrum Terapii Naturalnych w Poznaniu, opiekun merytoryczny magazynu Naturoterapia w Praktyce, autorka w takich magazynach, jak Body Challenge, Praktyczna Fizjoterapia i Rehabilitacja, Mens Health, Trainer, szkoleniowiec.

Pracując z pacjentami łączy medycynę konwencjonalną i fizjoterapię z akupunkturą i Tradycyjną Medycyną Chińską. Na co dzień skupia się na indywidualnej pracy z pacjentami prowadząc wraz z mężem – Krystianem Dziel Wielkopolskie Centrum Terapii Naturalnych w Poznaniu.

Krystian Dziel

Fizjoterapeuta, masażysta, trener, refleksolog, szkoleniowiec. Współwłaściciel Wielkopolskiego Centrum Terapii Naturalnych.

Masażysta z wieloletnim doświadczeniem. Specjalista w diagnostyce nieprawidłowości motorycznych oraz zaburzeń mięśniowo-powięziowych. Pod jego opieką znajdują się zarówno osoby uskarżające się na bóle wynikające ze zmian degeneracyjnych układu ruchu jak i wybitni sportowcy biorący udział w zawodach sportowych na światowym.

Magdalena Szmyt

Fizjoterapeutka i mazażystka. Od lutego 2017 roku związana z Wielkopolskim Centrum Terapii Naturalnych, skupiająca się głównie na terapii wisceralnej. Jest bliską asystentką Honoraty Dziel, pomaga w kompleksowej teapii u naszych pacjentów. Od początku zainteresowana była nauką tego, co przejkazuje Honorata, aktualnie kontynuuje naukę samodzielnie szkoląc się m.in. w Szkole Terapii Wisceralnej i Integratywnych Manualnych Metod Leczenia.

Studia I stopnia z zakresu fizjoterapii ukończyła w Colegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy.

Milena Wojtas

Dyplomowana kosmetyczka i masażystka , studentka fizjoterapii. Entuzjastka zdrowego, aktywnego trybu życia oraz profilaktyki zdrowotnej.

Na co dzień jestem związana z branżą żywności ekologicznej i doskonale wiem jak ważną rolę odgrywa i jaki ma wpływ na organizm, kondycję i stan psychiki odpowiednio zbilansowana i dobrana dieta.

Moją pasją są masaże, refleksologia i aromaterapia.

Podziel się z nami swoją opinią: opinie@lifestyle-medicine.pl